SG-8101CE 1.2288M-TBGSA0
Beschreibung:
SG-8101CE 1.2288M-TBGSA0: OSC MH
| Ratings | - |
| Function | Standby (Power Down) |
| Frequency | 1.2288 MHz |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.3V |
| Base Product Number | SG-8101 |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max) | 6.8mA (Typ) |