SG-8101CE 0.9540M-TCHPA0
Beschreibung:
SG-8101CE 0.9540M-TCHPA0: OSC MH
| Ratings | - |
| Function | Enable/Disable |
| Frequency | 954 kHz |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.3V |
| Base Product Number | SG-8101 |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Supply (Max) | 6.8mA (Typ) |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 3.5mA |