SG-8101CB 60.0700M-TBGPA0
Beschreibung:
SG-8101CB 60.0700M-TBGPA0: OSC M
| Ratings | - |
| Function | Enable/Disable |
| Frequency | 60.07 MHz |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.3V |
| Base Product Number | SG-8101 |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max) | 6.8mA (Typ) |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 3.5mA |