SG-8101CA 164.0000M-TBGSA0
Beschreibung:
SG-8101CA 164.0000M-TBGSA0: OSC
| Ratings | - |
| Function | Standby (Power Down) |
| Frequency | 164 MHz |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.3V |
| Base Product Number | SG-8101 |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max) | 6.8mA (Typ) |