NMP1K2-EHEEEE-12
MEAN WELL USA Inc.
Hersteller Teil #:
NMP1K2-EHEEEE-12
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Paket:
Datencode:
Datenblatt:
Beschreibung:
AC/DC CNVRTR 12V 24V 12V 1200W