Zuhause / Circuit Breakers / IPA-66-1-600-10.0-A-01-T
IPA-66-1-600-10.0-A-01-T
Sensata-Airpax
Hersteller Teil #:
IPA-66-1-600-10.0-A-01-T
Hersteller:
Sensata-Airpax
Paket:
Datencode:
Datenblatt:
Beschreibung:
CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC