Zuhause / Circuit Breakers / IELK1-1-72-10.0-01-V
IELK1-1-72-10.0-01-V
Sensata-Airpax
Hersteller Teil #:
IELK1-1-72-10.0-01-V
Hersteller:
Sensata-Airpax
Paket:
Datencode:
Datenblatt:
Beschreibung:
CIR BRKR 10A 240VAC 80VDC