Home / Circuit Breakers / IEG1-1-72-25.0-01-V
IEG1-1-72-25.0-01-V
Sensata-Airpax
Manufacturer Part #:
IEG1-1-72-25.0-01-V
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Package:
Data Code:
Datasheet:
Description:
CIR BRKR 25A 250VAC 80VDC